2011 / 6

 

2011 / 6  2011 - 6.pdf (7071949)

Prosincový občasník informuje o pořádané akci TVOŘÍME DUŠÍ.. VIII. ročníku projektu Sdružení ARTEFAKTUM.CZ. Občanské sdružení Spokojený život děj událostí prezentuje ve svém měsíčníku, ale i tak další zpravodaje a časopisy, které našli své místo na webu Zrnka naděje. V prohlášení dosavadního uživatele zelené dřevěnky v Jílovecké ulici CPR M.E.D. se dočtete, že od 1. 1. 2012 nastává organizační změna a získáte i další informace o činnosti. Dočtete se o otevření kostela Sv. Jana Křtitele na Koštofranku v Semilech veřejnosti a získáte nové zajímavé informace o projektu "Jedeme bez bariér". Na oslavu 20 výročí vzniku Služby sociální péče TEREZA přijela i zpěvačka Heidi Janků, kde proběhla prezentace o činnosti aj. Ve sváteční den 17. listopadu 2011 se konala oslava 2. výročí otevření rozhledny U borovice v Roprachticích a několik interntových odkazů nám připomene 17. listopad 1989 a to co bude lidi čekat v roce 2012. Cesta pro budoucnost - Lenka Vanclová - čp.191. je navazující článek na č.3 / 2011, kde s dočtete nové informace. V Jílovecké ulici se tradičně pořádali Dušičky, ale také sem zavítal Mikuláš čert a anděl. Článkem Putování za tajmstvím lípy se ohléhneme za soustředěním divadelního spolku Létající divadlo na kolečkách v Mezinárodním centru duchovní obnovy v Hejnicích, kde se oslavovalo 5. výročí od vzniku souboru. Divadelní sbor Tyl Slaná odhrálo premiéru nového divadelního představení Přelet nad kukaččím hnízdem. Od 24. 12. 2011 byl v okně Zrnka naděje o.s. poprvé vystaven obrázek ANDĚLA STRÁŽNÉHO a plamínek přání. Písničkou Jak se mně zjevil rok 89 v zimě léta Páně 2011 společné vzpomínáme s láskou na Václava Havla.

Videa k článkům v infolistech
  • TVOŘÍME DUŠÍ.. (12:55)
  • TEREZE je dvacet! Oslavovat s námi přijela i zpěvačka Heidi Janků (6:52)
  • Oslava 2. výročí otevření rozhledny U borovice v Roprachticích (2:13)
  • Mikuláš čert a anděl (6:09)

PUTOVÁNÍ ZA TAJEMSTVÍM LÍPY

  • Létající divadlo na kolečkách (4:46)
  • Létající divadlo na kolečkách (4:13)

 

Vánoční dárek pro členy, přátele a příznivce organizace:

 Web Kamera na kolečkách (K-n-k) občanského sdružení "Zrnko naděje" je určen pro videodokumenty a fotografie z rozmanitých akcí. Některé videa a fotografie jsou součástí Infolistů Zrnka.

Rubriky VIDEA - pod textovým seznamem - videa a v následující rubrikách: HUDBA + FOTOGRAFIE + MÉDIA další informace o činnosti v konkrétním roce.

 

Fotografie použita dle Creative Commons broo_am  © 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode